preloader

O programie CAIUS

PROGRAM CAIUS to program premiowy dla instalatorów urządzeń grzewczych marki Immergas. Dzięki współpracy z naszą firmą Twoja codzienna aktywność zawodowa może przynosić jeszcze więcej korzyści. Za zakup i montaż wybranych urządzeń marki Immergas uzyskasz dodatkowe profity w postaci premi pieniężnej lub profesjonalnej odzieży roboczej.

Udział w Programie Caius jest niezwykle prosty. Wystarczy, że zgłosisz się do Programu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie, zakupisz i zamontujesz jedno z premiowanych urządzeń Immergas, które następnie zarejestrujesz w programie. Środki premiowe przyznamy Ci na dedykowaną kartę Visa, dzięki której wszystkie środki będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel i wykorzystać w dowolnie wybrany przez siebie sposób.    


Poznaj komfort zarabiania razem z Immergas i dołącz do Programu już dziś! Aby odebrać nagrodę wystarczy:

 

Kupić urządzenie w punkcie objętym ważną Akredytacją Immergas
Zainstalować urządzenie premiowane w Programie
Zarejestrować urządzenie na stronie www.caius.pl

Odebrać premię na kartę Visa Immergas

Urządzenia objęte Programem Caius dostępne są wyłącznie w punktach sprzedaży objętych Akredytacją Immergas.

Wykaz punktów z ważną Akredytacją dostępny jest w zakładce Gdzie Kupić. Ponadto szukaj charakterycznych oznaczeń tj. Znak Akredytacji Immergas wyróżniających punkty uprawnione do sprzedaży produktów objętych Programem Caius

 

 

Zasady i czas trwania programu określa Regulamin Programu, ważny od 7.05.2018. Aby zapoznać się z treścią Regulaminu kliknij tutaj.

Szczegóły dostępne również w ulotce informacyjnej

 

Klauzula informacyjna