preloader

System ofertowania Immergas

skorzystaj z aplikacji OFERTIMM i od dziś usprawnij proces konfigurowania ofert instalacji grzewczych.

Ofertimm System Ofertowania Immergas to nowoczesne narzędzie umożliwiające dowolną konfigurację produktów w zależności od wybranych parametrów. Dzięki aplikacji przygotowanie oferty w oparciu o produkty Immergas będzie znacznie łatwiejsze i szybsze. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w wersji mobilnej dla systemu Android oraz desktop w języku polskim.

 Poznaj zalety naszego rozwiązania:

  • Generowanie gotowej oferty i zamówienia na podstawie skonfigurowanego systemu

  • Dane i cechy produktów Immergas dostępne w jednym miejscu

  • Dowolne konfigurowanie systemów grzewczych w zależności od: powierzchni, metrażu pomieszczenia, wymogów i preferencji klienta oraz innych, wybranych parametrów

  • Praktyczne narzędzie usprawniające pracę i dobór odpowiednich produktów

  • Prosta i intuicyjna obsługa

Zadania takie jak: tworzenie ofert, przygotowanie wyceny oraz obliczenia kosztów są bardzo czasochłonne. Teraz dzięki naszej aplikacji oszczędzisz swój czas i szybko przygotujesz niezbędne do projektu wyliczenia. To przyjazne i łatwe w obsłudze narzędzie będzie doskonałym wsparciem w Twojej codziennej pracy. Możesz z niego korzystać również w terenie – aplikacja dostępna jest wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Odtąd wszystkie oferty i dane będą gromadzone w jednym, bezpiecznym miejscu, a gdy zajdzie taka potrzeba, z łatwością odnajdziesz je w swoim systemie.

Aplikacja dostępna jest wyłącznie dla Instalatorów zarejestrowanych w programie Caius. Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem aplikacji zaloguj się do programu.